גאדג ' ט חדש MD81S לשימוש ביתי זעיר הקלטת וידאו הסוגים הטובים ביותר של מצלמות IP WIFI מעקבים של בתים יקר כל החברים: אנא להכניס כרטיס מיקרו SD או כרטיס TF לפני השימוש בו. (חבילה אינה כוללת כרטיס מיקרו SD או כרטיס TF), תודה לך אנא קרא את מדריך למשתמש באנגלית מצלמה Wifi בזהירות לפני השימוש בו, או לצפות באתר האינטרנט שלנו וידאו (https://www.youtube.com/watch?v=imzNYUC7bww) של איך להשתמש זה מצלמה Wifi. תודה לך. מאפיינים: 100% מותג חדש באיכות גבוהה חומר: ABS צבע: שחור זו היא כיום wifi הקטנה ביותר בעולם/IP מצלמה, שעושה גמר ריסוס UV עבור הגוף כולו. זה מאוד אופנתי וביש ותוצאות עם כל מיני כלים ניידים. מצלמת ip Wifi הקטן ביותר ארוך Discance צג/שלט רחוק Updatest טכנולוגיית WiFi נקודה לנקודה תמיכה עבור iphone/אנדרואיד/iPad/מחשב נייד/מחשב ניטור נקודה לנקודה מיחזור שיא 24 שעות הקלטה רציפה עם כרטיס TF פורמט וידאו: AVI שיעור רזולוציה: 640×480 15 m ~ 20 m טווח מקלט זמן עבודה: כ 60 דקות טעינה: DC 5 V/1A התקנה גמישה עם קליפ או בסיס. מידות: 55 מ"מ X 28 מ"מ X 20 מ"מ יישומים:גלישה, טיולים, ספורט אופני נהיגה, אופנוע, שרוך שרשרת וכן הלאה. פונקציות: (1) מיני DV משתמש צג גם במרחקים ארוכים (2) לצפות בכל מצחיק מהלך של הילדים שלך (3) לדאוג לשלך הבכור, גם אם שלך לא בבית (5) תמיכה בכל צג מכשירי, אנדרואיד כזה, iphone, ipad, מחשב (6) וידאו שליטת קול (7) דיסק נשלף (8) טעינה בזמן וידאו הערה:המצלמה יכולה צג מ-app ללא מרחק מוגבל אם המצלמה היא אזור wifi במקומי. לעזור המצלמה כדי להתחבר עם wifi המקומי ואתה יכול להשתמש 3 גרם/4 גרם/wifi כדי צג בכל מקום. חבילה בכל חבילה: ( חבילה אינו כולל כרטיס מיקרו SD או כרטיס TF ) 1 X Mini Wifi מצלמה 1 X כבל USB 1 X חגורה מדריך X 1 קייס סיליקון X 1 קורא 1 כרטיס X (שלח אקראי צבעים) 3 X מחזיק מצלמה

גאדג ' ט חדש MD81S לשימוש ביתי זעיר הקלטת וידאו הסוגים הטובים ביותר של מצלמות IP WIFI מעקבים של בתים יקר כל החברים: אנא להכניס כרטיס מיקרו SD או כרטיס TF לפני השימוש בו. (חבילה אינה כוללת כרטיס מיקרו SD או כרטיס TF), תודה לך אנא קרא את מדריך למשתמש באנגלית מצלמה Wifi בזהירות לפני השימוש בו, או לצפות באתר האינטרנט שלנו וידאו (https://www.youtube.com/watch?v=imzNYUC7bww) של איך להשתמש זה מצלמה Wifi. תודה לך. מאפיינים: 100% מותג חדש באיכות גבוהה חומר: ABS צבע: שחור זו היא כיום wifi הקטנה ביותר בעולם/IP מצלמה, שעושה גמר ריסוס UV עבור הגוף כולו. זה מאוד אופנתי וביש ותוצאות עם כל מיני כלים ניידים. מצלמת ip Wifi הקטן ביותר ארוך Discance צג/שלט רחוק Updatest טכנולוגיית WiFi נקודה לנקודה תמיכה עבור iphone/אנדרואיד/iPad/מחשב נייד/מחשב ניטור נקודה לנקודה מיחזור שיא 24 שעות הקלטה רציפה עם כרטיס TF פורמט וידאו: AVI שיעור רזולוציה: 640x480 15 m ~ 20 m טווח מקלט זמן עבודה: כ 60 דקות טעינה: DC 5 V/1A התקנה גמישה עם קליפ או בסיס. מידות: 55 מ"מ X 28 מ"מ X 20 מ"מ יישומים:גלישה, טיולים, ספורט אופני נהיגה, אופנוע, שרוך שרשרת וכן הלאה. פונקציות: (1) מיני DV משתמש צג גם במרחקים ארוכים (2) לצפות בכל מצחיק מהלך של הילדים שלך (3) לדאוג לשלך הבכור, גם אם שלך לא בבית (5) תמיכה בכל צג מכשירי, אנדרואיד כזה, iphone, ipad, מחשב (6) וידאו שליטת קול (7) דיסק נשלף (8) טעינה בזמן וידאו הערה:המצלמה יכולה צג מ-app ללא מרחק מוגבל אם המצלמה היא אזור wifi במקומי. לעזור המצלמה כדי להתחבר עם wifi המקומי ואתה יכול להשתמש 3 גרם/4 גרם/wifi כדי צג בכל מקום. חבילה בכל חבילה: ( חבילה אינו כולל כרטיס מיקרו SD או כרטיס TF ) 1 X Mini Wifi מצלמה 1 X כבל USB 1 X חגורה מדריך X 1 קייס סיליקון X 1 קורא 1 כרטיס X (שלח אקראי צבעים) 3 X מחזיק מצלמה

גאדג ' ט חדש MD81S לשימוש ביתי זעיר הקלטת וידאו הסוגים הטובים ביותר של מצלמות IP WIFI מעקבים של בתים
יקר כל החברים:
אנא להכניס כרטיס מיקרו SD או כרטיס TF לפני השימוש בו.
(חבילה אינה כוללת כרטיס מיקרו SD או כרטיס TF), תודה לך
אנא קרא את מדריך למשתמש באנגלית מצלמה Wifi בזהירות לפני השימוש בו, או לצפות באתר האינטרנט שלנו וידאו (https://www.youtube.com/watch?v=imzNYUC7bww) של איך להשתמש זה מצלמה Wifi. תודה לך.
מאפיינים:
100% מותג חדש באיכות גבוהה
חומר: ABS
צבע: שחור
זו היא כיום wifi הקטנה ביותר בעולם/IP מצלמה, שעושה גמר ריסוס UV עבור הגוף כולו. זה מאוד אופנתי וביש ותוצאות עם כל מיני כלים ניידים.
מצלמת ip Wifi הקטן ביותר ארוך Discance צג/שלט רחוק
Updatest טכנולוגיית WiFi נקודה לנקודה
תמיכה עבור iphone/אנדרואיד/iPad/מחשב נייד/מחשב ניטור נקודה לנקודה
מיחזור שיא 24 שעות הקלטה רציפה עם כרטיס TF
פורמט וידאו: AVI
שיעור רזולוציה: 640×480
15 m ~ 20 m טווח מקלט
זמן עבודה: כ 60 דקות
טעינה: DC 5 V/1A
התקנה גמישה עם קליפ או בסיס.
מידות: 55 מ"מ X 28 מ"מ X 20 מ"מ
יישומים:גלישה, טיולים, ספורט אופני נהיגה, אופנוע, שרוך שרשרת וכן הלאה.
פונקציות:
(1) מיני DV משתמש צג גם במרחקים ארוכים
(2) לצפות בכל מצחיק מהלך של הילדים שלך
(3) לדאוג לשלך הבכור, גם אם שלך לא בבית
(5) תמיכה בכל צג מכשירי, אנדרואיד כזה, iphone, ipad, מחשב
(6) וידאו שליטת קול
(7) דיסק נשלף
(8) טעינה בזמן וידאו
הערה:המצלמה יכולה צג מ-app ללא מרחק מוגבל אם המצלמה היא אזור wifi במקומי. לעזור המצלמה כדי להתחבר עם wifi המקומי ואתה יכול להשתמש 3 גרם/4 גרם/wifi כדי צג בכל מקום.
חבילה בכל חבילה: ( חבילה אינו כולל כרטיס מיקרו SD או כרטיס TF )
1 X Mini Wifi מצלמה
1 X כבל USB
1 X חגורה
מדריך X 1
קייס סיליקון X 1
קורא 1 כרטיס X (שלח אקראי צבעים)
3 X מחזיק מצלמה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.